Úvodní stránka » Novinky & akce

07.01.2020

Obr.

Montane partnerem závodu Spine Race a Jan Francke je u toho!

Závod Montane Spine Race je zimní horský maraton pro odvážlivce a je považován za jeden z nejnáročnějších dálkových závodů v Evropě.

Je otevřen každému, kdo má odpovídající zkušenosti, které chce otestovat a soutěžit v opravdu náročném závodě.

Podrobnosti

18.12.2019

Obr.

Pohodlí po celý rok aneb jak být funkční v prádle Primino od Montane

Termoprádlo neboli funkční prádlo je dnes základ pro každého aktivního sportovce, ale jeho přednosti lze využít i při běžném nošení.

Jeho nejdůležitější funkcí je prodyšnost a tudíž schopnost odvádět pot od pokožky.

Podrobnosti

09.12.2019

Obr.

Úprk do tepla - Bolaven Trail v Laosu

Naše ambasadorka Petra Mücková je právě na cestách po Laosu, jednak za teplem a cestováním, ale i účasti na ultratrailovém závodě Bolaven Trail.

Podrobnosti

04.12.2019

Obr.

Rukavice a čepice – drobná nutnost k zimním radovánkám!

Prochladlé ruce a hlava mohou výrazně pokazit váš zážitek ze zimy.

Čepice a rukavice by měly poskytnout teplo, ochránit před sněhem, deštěm i větrem a zároveň odvést vlhkost a pot od pokožky a udržet vše v suchu a teple.

Podrobnosti

25.11.2019

Obr.

Jak zajistit, aby bunda nepromokla? Jak se vyznat v membránách?

Bunda Montane Pac Plus vám pomůže porozumět důležitým parametrům nepromoku. Doufat v nejlepší a být připraven na nejhorší. Pokud berete vaše dobrodružství vážně, znamená to mít se sebou vždy záložní oblečení, které vám zajistí sucho a teplo, ale bude zároveň lehké, prodyšné a sbalitelné.

Podrobnosti

19.11.2019

Obr.

Letím tristo hrmených!

Juraj Koreň, ambasador značky Montane a Petzl, pochází z Kremnice na Slovesku a netají se tím, že se v oblacích cítí často lépe, než-li na zemi. Patří mezi jedny z nejlepších paraglidistů.

Přinášínáme vám jeho dojmy z dobrodružného projektu Seven Virgin Summits.

Podrobnosti

01.11.2019

Obr.

Batoh MONTANE FAST ALPINE 40 – ten pravý parťák do výbavy horolezce!

Ať už se pohybujete v zasněžených horách, chystáte se na skalní výstup anebo si jen užíváte alpského dobrodružství, batoh FAST ALPINE 40 je dost veliký na to, aby pobral běžnou lezeckou výbavu.

Podrobnosti

22.10.2019

Obr.

Neobvykle vzrušující dobrodružství

Dobrodružství je posouvat sebe sama, překonávat překážky a dobýt cíle, o kterých ani nevíte, že jich můžete dosáhnout. Dobrodružství je poznávat nová místa, nové kultury a nové lidi.
Ale tu pravou hodnotu najdete mnohem hlouběji, ukrytou v nás.

Nick Morris, ambasador značky Montane, nám vyprávěl o tom, co pro něj dobrodružství znamená a proč z něj může těžit každý…

Podrobnosti

17.10.2019

Obr.

Montane pomáhá ženám

Montane se spojil s nadací Woman's Back s cílem poskytnout bezpečný a pohodlný batoh, který pomůže těm, které překonaly rakovinu prsu, užívat si pohyb v přírodě a obecně života.

Podrobnosti

04.10.2019

Obr.

Co si obléci na podzim, jaký je rozdíl mezi „péřovkou a primaloftkou“?

S blížícím se sychravým počasím by člověk nejraději zůstal ráno v teplé posteli, ať už spí pod péřovou nebo syntetickou přikrývkou. A proč si neprodloužit tento příjemný pocit i cestou do práce?

Začít nový den s dobrou náladou, to by chtěl přeci každý. Stačí si obléci funkční bundu, která vás udrží v teple i suchu za každého počasí.

Podrobnosti

RSS RSS kanál této skupiny

Email Odebírat zprávy e-mailem