Nová kolekce Montane podzim/zima
Blog

Nová kolekce Montane podzim/zima

18. září 2020

Když se snažíme dostat dál, překonat naše limity za hranice komfortu, je to chvíle, kdy se stávají naše zážitky bohatší, naše vzpomínky hlubší, naše vazby a pouta silnější.

Přátelé, s kterými trávíme čas, místa, která objevujeme, oblečení, které nám poskytuje pocit ochrany a pohodlí, díky překonání společných výzev dává vzniknout pevnému partnerství.

Naše nová Gore-Tex řada je navržena tak, aby byla vaším spolehlivým partnerem, odolná, prodyšná a zároveň poskytující ochranu při minimální hmotnosti.

Je tu bláznivé roční období, kdy nevíte, jaké bude opravdu počasí. Bude vedro? Zmrznu? Možná bude jasná obloha anebo prudký liják.


Nejlepším způsobem, jak zajistit, abyste ze svého času, stráveného v přírodě, dostali maximum, je vybudovat univerzálnost výběru vašeho oblečení a očekávat, že jej použijete celý najednou nebo zvolíte jen některé kousky. Někdy budete potřebovat vše ve stejný den. Kombinujte, vrstěte a hlavně užívejte!


Objevujte ɴᴏᴠᴏᴜ ᴋᴏʟᴇᴋᴄɪ ᴘᴏᴅᴢɪᴍ/ ᴢɪᴍᴀ. 

Pomocí ikony Filtrovat ve zvolené kategorii produktů a zaškrnutím volby "Pouze novinky" můžete nahlédnout do novinek letošní sezóny.


Zpět na články

Načítám...